Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży hydrauliki siłowej, naszą ofertę skupiamy na dźwignikach nożycowych, popularnie określanych jako podnośniki hydrauliczne, podnośniki nożycowe, przemysłowe, pomosty, platformy czy stoły nożycowe.

Podnośniki stołowe 5M-Lift sprawnie realizują oczekiwania swoich użytkowników. Wieloletnie doświadczenie branżowe pozwala nam na indywidualne podejście do wymagań klienta a stosowane rozwiązania, materiały i technologie umożliwiają osiągnięcie najkorzystniejszych parametrów, którymi mogą poszczycić się stoły nożycowe 5M-Lift.

Nasze dźwigniki spełniają warunki wynikające z zapotrzebowania klienta w zakresie: wymogów technicznych, środowiska pracy, potrzeb ochrony środowiska i ogólnie pojętych norm społecznych. Oferowane przez nas produkty wypełniają warunki aktualnych Dyrektyw Parlamentu Europejskiego (maszynowej, niskonapięciowej i kompatybilności elektromagnetycznej) oraz przenoszących ich na rynek Polski, przepisów krajowych. Interesujące wzornictwo jak i szeroki wachlarz możliwych kolorów pozwalają na różnorodne zastosowanie stołów 5M- Lift w architekturze i projektowaniu.

Dźwigniki standardowo realizowane są w wersji z napędem elektro – hydraulicznym, jak i z napędem elektrycznym (śrubowym), hydraulicznym ręcznym bez napędu oraz podnoszone przy pomocy możliwych technicznie i wymaganych jednostek napędowych. Podnośniki wykonywane są w oparciu o elementy i komponenty, dostarczane przez renomowanych, wielokrotnie sprawdzonych partnerów z branży hydraulicznej i elektrycznej.

Podnośniki nożycowe mogą być wyposażone w rozmaite opcje np. barierki, drzwiczki, elektrozamki, klapy przeładunkowe, dodatkową zabudowę ochronną (więcej w zakładce Wyposażenie). Podnośniki przemysłowe mogą służyć jako urządzenia przeładunkowe (podnośniki przeładunkowe), magazynowe, technologiczne itp. (więcej informacji w zakładce Galeria, gdzie staramy się prezentować bieżące realizacje).

5M-Lift jest gwarancją wysokiej jakości oferowanego produktu jak i samej obsługi, którą realizuje przez precyzyjny dobór oferty a następnie przez stałą kontrolę jakości procesu produkcyjnego. Dlatego, aby dopasować parametry dźwignika do Państwa potrzeb i sprecyzować szczegóły techniczne, proszę do nas napisać sprzedaz@5m-lift.pl lub zadzwonić 22 566-02-10.

Call Now Button
stat4u